Garāžu vārti
Veikt pasūtījumu, iepazīt piedāvājumu.

Pasūti vārtus un detaļas E-veiklā

Detaļas ātri tiks piegādātas ar Omniva pakomātu vai kurjeru līdz jūsu durvīm. Ja vēlies, lai mēs veicam objekta apsekošanu un montāžu sazinies ar mums.  E-pasts: [email protected] Mob. 26611608 

Remonta darbus un apkopes iespējams pieteikt aizpildot šo veidlapu

Piedāvājums

Lat Met garāžu vārtu nodaļa pamatā nodarbojas ar sekciju garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un pēc apkalpošanu. Mēs vietējā tirgū pārstāvam vienīgo reālo paceļamo garāžu vārtu ražotāju Baltijas valstīs Ryterna. Ryterna ir Eiropas līmeņa uzņēmums , kas ir pārstāvēts vairāk, kā 15 valstīs. Ilglaicīgā sadarbība ar šo uzņēmumu mums ļauj nodrošināt plašu produktu spektru, labu kvalitāti un ātru servisu.

Mēs piedāvājam:
  • Paceļamo garāžu vārtus
  • Veramas durvis
  • Ruļļveida paceļamos vārtus un aizsargslēģus
  • Vienplakņu paceļamos vārtus
  • Ugunsdrošos paceļamos garāžu vārtus
  • Ātrgaitas vārtus
  • Preču izkraušanas tiltiņus un līmeņotājus

Pieprasīt cenu garāžu vārtiem

Atsauksmes (šobrīd tiek apkopotas) 

Atsauksmju sadaļa šobrīd ir izstrādes stadijā. Ja vēlies, lai arī tava atsauksme būtu, šeit sazinies ar mums. Mēs šobrīd garāžu vārtu tirdzniecības, montāžas un apkalpošanas jomā veiksmīgi sadarbojamies gan ar industriāliem klientiem (ražošanas uzņēmumi, autoservisi, zemnieku saimniecības utt), gan privātpersonām.

SIA “Ryterna Latvija” vadītājs Mareks Elnionis

Ryterna ir ražošanas uzņēmums, kas tirgū galvenokārt pazīstams kā garāžu vārtu ražošanas uzņēmums, taču faktiski piedāvā daudz plašāku produkcijas klāstu.  Mūsu izplatīšanas tīkls nodrošina pārdošanu, servisu un loģistiku visā Eiropā.  SIA Lat Met nodrošina mūsu produkcijas pārdošanu un servisu Vidzemē jau vairāk kā 15 gadus. Ilgstošās sadarbības laikā Lat Met ir pierādījis sevi, kā uzticamu un pieredzējušu sadarbības partneri, pateicoties uzkrātai pieredzei nodrošinot labu reģionālo pārdošanas servisu Vidzemē, Lat Met šobrīd nodrošina arī   Ryternas produkcijas  pārdošanu ārpus Latvijas.

SIA "BYKO-LAT"

Šobrīd Byko-Lat ir viens no vadošajiem koksnes produkcijas eksportētājiem Latvijā. Uzņēmumam ir liela ražošanas bāze, divas ražotnes Valmierā un Cēsīs.  

SIA “ZAAO”

ZAAO ir viens no vadošajiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma pārziņā ir arī atkritumu šķirošanas un apsaimniekošanas poligons Daibe.

Tirdzniecības centrs Valleta

„Valleta” ir Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas atrodas pašā Valmieras centrā, Rīgas ielā 4.  Tirdzniecības centra 4 stāvos darbojas 70 tirdzniecības vietas, daudzas no tām ir aprīkotas ar aizsargžalūzijām. Mums ir noslēgts līgums ar SIA "Lat Met" par aizsargžalūziju remontu un apkopi. Mēs esam apmierināti ar sadarbību, tāpēc arī mūsu telpu īrniekiem  iesākam sazināties ar Lat Met. Apkopes un remonta darbus iespējams vienkārši pieteikt aizpildot pieteikuma formu internetā. 


RBI Autoserviss vadītājs Ilvars Bumbieris

Gadījumos, kad mums ir nepieciešams garāžu vārtu remonts, mēs sazināmies ar SIA "Lat Met" darbiniekiem. Parasti meistars ierodas pietiekoši ātri,  spēj ātri un precīzi konstatēt defektu un var to saremontēt uzreiz. Sarežģītāku remonta darbu gadījumā detaļas tiek pasūtītas. Esam apmierināti ar sadarbību. Jau vairākus gadus vadot autoservisa darbus esmu pārliecinājies, ka servisā garāžu vārti tiek intensīvi lietoti un, lai vārti kalpotu labi un ilgstoši, tiem ir nepieciešami remonti un apkopes tāpat kā automašīnām.  Remontu labāk uzticēt speciālistiem!

Privātmājas saimnieks Jānis Cinis no Cēsīm

Maniem privātās garāžas  vārtiem bija pārlūzusi atspere un bija nepieciešamība  atrast risinājumu. No sākuma gribēju izsaukt speciālistu uz mājām, bet pirms tam mēģināju internetā sameklēt piegādātājus. Meklēšanas rezultātā es atradu SIA "Lat Met" mājas lapu, kur bija aprakstīts kā pasūtīt un nomainīt garāžu vārtu atsperes. Es sevi uzskatu par pietiekoši tehnisku cilvēku, tāpēc pasūtīju jaunas garāžu vārtu atsperes  latmet.com interneta veikalā. SIA "Lat Met" man 3  dienu laikā piegādāja atsperes ar Omniva pakomātu. Es nomainīju atsperes saviem spēkiem un tas sanāca daudz ātrāk un izdevīgāk kā izsaukt speciālistu uz mājām. Tagad viss atkal strādā kā jauns.

Jā vēlies sniegt savu atsauksmi droši raksti šeit!

Aizpildot šo formu, jūs varat nosūtīt mums atsauksmi par sadarbību vai jebkādu citu informāciju. Lai nosūtītu mums failus, pievienojiet tos failu nosūtīšanas logā, kas atrodas pa labi blakus logā (skatoties telefonā failu nosūtīšanas forma atrodas zemāk apakšā zem teksta nosūtīšanas formas). Teksta nosūtīšanas un failu nosūtīšanas forma ir divas dažādas