Vakances, sadarbības piedāvājums

Sakarā ar jauna ražošanas ceha atvēršanu un darbības paplašināšanu AICINAM DARBĀ:aicinām aizpildīt kontaktu formu

vai sūtīt e-pastu uz [email protected] (Aigars - Mob. 29429956 )

Uzņēmuma vadītāja stāsts par sevi un Lat Met attīstības plāniem. 

Kad man bija apmēram 5 gadi, ar ģimeni pārcēlāmies uz dzīvi Valmierā. Visas vasaras pavadīju pie vectēva, kurš vadīja lielas meliorācijas metāla apstrādes darbnīcas Gulbenes pusē, Stāķu ciemā.  Šobrīd šajās telpās strādā SIA "Gaujas Koks". Vectēvs katru dienu mani ņēma līdzi uz darbnīcām un tā laikam bija mana pirmā saskarsme ar metāla apstrādi. Pēdas ir palikušas manā dzīvē. 😊    

Pirms Lat Met dibināšanas, dažus gadus vadīju tēvam piederošu individuālo uzņēmumu. Lat Met dibināts 2004.gadā un šogad uzņēmums  svinēja 20 gadu jubileju. Lat Met šobrīd strādā aptuveni 30 darbinieki (10 cilvēki strādā metālapstrādes nozarē) Uzņēmums nodarbojas arī ar reklāmas izkārtņu ražošanu un garāžu vārtu tirdzniecību. Lat Met apgrozījums ir 1 miljons euro gadā un aptuveni  65 % no saražotās produkcijas tiek eksportētas. 2023 gadā darba nodokļos samaksāti 134 tūkstoši euro. Uzņēmumam ir sava ražošanas bāze - 1500m2

2019.gadā pats uzņēmos arī metāla apstrādes ceha vadītāja pienākumus un vienlaicīgi turpināju arī pildīt projektu vadītāja un uzņēmuma vadītāja pienākumus.  Šobrīd varu teikt, ka metālapstrādes nozare 2019 gadā ir strādājusi veiksmīgi - uzlabojušies finanšu radītāji, izmainījusies pasūtījumu struktūra.(Sākot ar 2020 gada vidu ceha darbu vada ceha vadītājs) Bet iekšēji izjūtu nepieciešamību turpināt pārmaiņas - sakārtot procesus un izveidot Vidzemē vienu no labākajiem metālapstrādes uzņēmumiem, kas var kļūt pamanīts arī Skandināvijas tirgū. Mums ir uzprojektēts jauns ražošanas cehs, bet telpām un aprīkojumam nav nekādas vērtības bez zinošas un pieredzējušas darbinieku komandas. Tieši darbinieki ir galvenais uzņēmuma dzinējspēks - smadzenes, kas virza uz priekšu un ļauj uzņēmumam augt. Tieši tāpēc šobrīd meklēju ceļus kā izveidot zinošu un pieredzējušu darbinieku komandu, kam ir līdzīgi mērķi un redzējums.

Lai piesaistītu zinošu un pieredzējušu metālapstrādes speciālistu komandu, un nākotnē izveidotu vienu no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Vidzemē, esmu atvērts:

  • Apvienoties ar citiem metālapstrādes uzņēmumiem (pieredzējušu vadošo darbinieku piesaiste, resursu un zināšanu apvienošana)
  • Pārdot daļu kapitāla daļas sadarbības partnerim(investoram) ar stabilu pasūtījuma portfeli (mērķa tirgus- Skandināvija)
  • Nākotnē nelielu daļu no kapitāla daļām nodot vadošajiem darbiniekiem
Ja Jūs ir ieinteresējusi kāda no darba vakancēm vai esat ieinteresēts cita veida sadarbībai, droši sazinieties ar mani Ar cieņu, SIA "Lat Met" vadītājs Aigars Šuvcāns  29429956 [email protected]

Hei, padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Metālapstrādes ceha foto

Ieskats Lat Met metālapstrādes cehā. Šobrīd galvenokārt koncentrējamies uz eksportu un industriāliem klientiem. Bet reizēm metāla izstrādājumi tiek izgatavoti arī pēc privātpersonu pasūtījuma.